LTEN
INK IDSUSIPAŽ(INK) JUD(INK) SMEGENISĮSIDARB(INK)INK KLIENTAI

2012 Spalio 02
Skandalas – kaip nuoseklumo lūžis

Skandalo anatomija tik iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga. Iš esmės skandalas kyla tada, kai pažeidžiamas nuoseklumo principas.

Jeigu norite paskelbti skandalą, pakanka padaryti kažką netradicinio, pažeidžiančio žmonių turimą suvokimą apie Jus. Arba paskelbti naują informaciją, kuri iš esmės keičia žmonių turimas žinias. Būtent „netradicinis“ ir „keičiantis suvokimą“ yra raktai į skandalą, taigi, norint sukelti skandalą, reikia pažeisti nuoseklumą.

Šiuo keliu eina visi, kurie nori sukelti skandalą ir sužlugdyti oponento reputaciją. Dedamos visos pastangos šeimos žmogų parodyti kaip paleistuvį, religingąjį – sakant bedieviškas mintis, o deklaruojantįjį sąžiningumą– nemokant mokesčių. 

Beje, jeigu panagrinėtumėte Seime vykstančias batalijas, didžioji dalis politikų oponentams metamų kaltinimų remiasi būtent šiuo algoritmu - "kaip Jūs, būdami tokie, galite elgtis šitaip", "Jūs gi patys darėte taip, o dabar jau kalbate kitaip" ir t.t.

Sveiki! Siekdami tobulinti šią svetainę, pasiūlyti Jums pritaikytas ir geresnes paslaugas, mes naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.