LTEN
INK IDSUSIPAŽ(INK) JUD(INK) SMEGENISĮSIDARB(INK)INK KLIENTAI

2016 Vasario 24
„Šiuo metu negaliu atsiliepti, nes atlieku karinę tarnybą“
ĮRAŠO AUTORIUS: Kęstutis Gečas

Šiandien kolega gavo ir pasidalijo štai tokiu „autoreply“ laišku.

Pirma reakcija buvo nustebimas – labai netikėta. Dažniausiai automatiniuose el. laiškuose kalbama apie atostogas arba komandiruotes. Kartais nenurodoma jokių priežasčių. Ir tokie laiškai jau tapo elektroninio susirašinėjimo kasdienybe.

Tačiau vėliau kyla keletas minčių ir visos jos signalizuoja, kad darbovietę reikia gerbti, t.y. didina jos reputaciją:

- „Atlieku karinę tarnybą“ reiškia, kad ne tik darbuotojas atsakingas. Tai taip pat reiškia, kad "šioje įmonėje dirba atsakingi ir tvarkingi darbuotojai, tad ja galima pasitikėti".

- „Atlieku karinę tarnybą“ reiškia, kad „aš sugrįšiu“. Tai taip pat reiškia, kad „įmonė galvoja apie savo darbuotojus, nes leidžia jiems išeiti 9 mėn. ir po to sugrįžti į darbo vietą, ji net el. pašto paskyros nenaikina“. Suprantu, kad kritikai sakys, jog įmonė privalo. Bet laiške tai skamba šiek tiek kitaip ir labai pozityviai įmonės atžvilgiu.

Išvada – pasinaudokite proga ir su tokia paprasta ir nieko nekainuojančia priemone pasididinkite savo įmonės, kaip patrauklaus darbdavio, įvaizdį.

Sveiki! Siekdami tobulinti šią svetainę, pasiūlyti Jums pritaikytas ir geresnes paslaugas, mes naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.