LTEN
INK IDSUSIPAŽ(INK) JUD(INK) SMEGENISĮSIDARB(INK)INK KLIENTAI

2013 Balandžio 16
Kaip tapti komunikacijos rinkos gerbiamu profesionalu?
  1. Pirmiausia reikia tapti pameistriu ir stebėti meistrus. Taip pažinsi kiekvieną priemonę iš arčiau, stebėdamas meistrą, išmoksi įvairių triukų, elgsenos principų ir subtilumų.
  2. Jaunesnysis meistras. Jau galėsi imtis kai kurių darbų savarankiškai, bet griežta ir ištreniruota prižiūrinčio meistro akis padės tau išvengti kritinių klaidų, kurios sugadintų tau reputaciją arba sukeltų norą viską mesti. Tam tikromis akimirkomis suprasi, ką reiškia būti savarankišku meistru, o tokių akimirkų tik daugės.
  3. Meistras. Atsistojęs ant šio laiptelio vis dažniau suprasi, kad labai daug ko nežinai, todėl turi mokytis. Kantrybė, organizuotumas bus tavo palydovai. Tik šiukštu nesusikoncentruok į kasdienybę, o vis pamąstyk plačiau, nes priešingu atveju pavargsi, o su nuovargiu ateis nusivylimas, abejingumas – tada jaunesnieji meistrai ims klibinti tavo kėdę.
  4. Kai atsiras nuojauta, matymas „kas bus po to“, ir nuolatinis jausmas, kad vis dar nepakankamai viską išmanai, tada jau esi tikras rinkos gerbiamas profesionalas.

Suprantamas visų rinkos naujokų noras iškart peršokti į 3 ar net 4 stadiją, bet šitas procesas nesikeičia jau tūkstantmečius. Ir komunikacijos rinka ne išimtis. 

 

 

Sveiki! Siekdami tobulinti šią svetainę, pasiūlyti Jums pritaikytas ir geresnes paslaugas, mes naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.