LTEN
INK IDSUSIPAŽ(INK) JUD(INK) SMEGENISĮSIDARB(INK)INK KLIENTAI

2013 Vasario 25
Internetas yra atmintis

„Atmintis ir užmarštis yra siamo dvynės. Jų negalima atskirti...  <...> Atmintis būna tik selektyvi. Protu atliekamą atranką, kokias nuodėmes atsiminsime, o kokias ištrinsime iš atminties, lemia naudos lūkesčiai“ (sociologijos guru Zygmunt Bauman).

Puiku, tik priminsime savo rugsėjo 22 dienos įrašą, kur kalbėjome apie tai, kad komunikatoriai dažnai neįsisąmonina, kokios svarbos dalykas yra internetas. Mes pernelyg dažnai kalbame apie jo panaudojimo galimybes, informacijos sklaidos ypatumus, tačiau pamirštame vieną svarbiausių interneto savybių - JIS YRA ATMINTIS.

Taigi Z.Bauman yra teisus apie atminties selektyvumą, tačiau šiandienos pasaulyje šiai žmogaus savybei trukdo internetas – jis nieko nepamiršta!

Visą interviu su Z.Bauman galite paskaityti Delfi. Rekomenduojame.

https://www.delfi.lt/news/ringas/abroad/zbaumanas-mes-visi-nenumaldomai-virstame-maisytu-populiaciju-buriais.d?id=60636133

Sveiki! Siekdami tobulinti šią svetainę, pasiūlyti Jums pritaikytas ir geresnes paslaugas, mes naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.