LTEN
INK IDSUSIPAŽ(INK) JUD(INK) SMEGENISĮSIDARB(INK)INK KLIENTAI

2017 Balandžio 27
INK įrankiai: pokalbių programos vidinei komunikacijai
ĮRAŠO AUTORIUS: Ilona Trukanė

„Ką tik grįžau po 2 susitikimų ir mano pašto dėžutėje aibė naujų žinučių. Aš skęstu laiškų jūroje“, – pasakojo viena rinkodaros vadovė per paskutinį susitikimą. Vidutiniškai kasdien į elektroninio pašto dėžutę darbuotojas gauna apie 78 laiškus. Per 10 minučių galite gauti laišką iš kliento, gifą su kačiukais iš kolegos ir darbo saugos taisyklių aprašą iš vadovo. Kiekvienas naujas laiškas sumažina produktyvumą daugmaž 16 minučių: nors laišką perskaityti netrunka ilgai, prie darbų sugrįžti bus sunkiau. Vidinės komunikacijos specialistus domina ir kita problema: kaip užtikrinti, kad siunčiamus laiškus kolegos ne tik gaus, bet ir įdėmiai perskaitys?

Pagrindinis būdas pasiekti abu šiuos tikslus yra sumažinti elektroninių laiškų kiekį ir el. paštą palikti tik komunikacijai su klientais ir pačioms svarbiausioms įmonės naujienoms. Kyla kita problema: kur spręsti smulkias kasdienes užduotis?

Šiuo metu egzistuoja dvi realios alternatyvos: naudotis pokalbių programa „Slack“ arba visai neseniai išleistu „Microsoft Teams“. Greitai pradės veikti ir „Facebook Workplace“ (dabar jie apsimeta, jog veikia, bet išbandyti programos nepavyko). 

Kuo skiriasi šios programos?

Daug priklauso nuo įmonės dydžio ir šiuo metu naudojamos el. pašto programos. Jeigu naudojate „Microsoft Outlook“, patogiau bus papildomai nemokėti už „Slack“ paslaugas. Jeigu esate nedidelė įmonė, gali būti, kad jums pakaks ir nemokamų „Slack“ funkcijų. Jei naudojate „Gmail“ elektroninį paštą verslui, tikriausiai nenorėsite papildomai pirkti „Microsoft“ produktų. Sprendimai individualūs, verta išbandyti abi programas ir pasirinkti tinkamiausią. Arba palaukti „Facebook Workplace“: ji kainuos gerokai mažiau.

Kokią pokalbių programą darbui naudojate jūs? 

Patiko? Atiduok balsą už Jud(INK) smegenis LOGIN: 

Sveiki! Siekdami tobulinti šią svetainę, pasiūlyti Jums pritaikytas ir geresnes paslaugas, mes naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau, patvirtinate savo sutikimą su slapukų įrašymu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus. Daugiau apie slapukus ir jų atsisakymą skaitykite mūsų Privatumo politikoje.